Diáře a kalendáře Gromnica


Diáře a kalendáře Gromnica

Společnost Gromnica nabízí kalendáře a diáře pro rok 2012. V naší nabídce naleznete stovky diářů a plánovačů v mnoha barvách a spoustě provedení od předních světových výrobců, kteří garantují jejich vysokou kvalitu. V našem e-shopu naleznete jen kvalitní diáře různých rozměrů, které mohou sloužit nejen k plánování ale také jako dárek nebo i módní doplněk. Diáře na našem e-shopu si můžete vybrat podle barvy, kalendária nebo provedení. Všechny produkty jsou připraveny na rok 2012.

Nové kolekce diářů a kalendářů

Naskladnili jsme pro Vás stovky různých diářů z desítek kolekcí a od mnoha nakladatelů. Nabízíme všechny oblíbené typy diářů – populární koženkové , magnetické i lunární diáře. Náš dynamický e-shop Vám nabízí také desítky kolekcí kalendářů určených jak pro milovníky umění, erotiky, komiksu tak pro děti, do kanceláří nebo na chalupu. Nabízíme fotokalendáře, trhací, nástěnné, stolní i kapesní kalendáře. Ke všem produktům v naší nabídce nabízíme také obaly, ať už jde o obaly diářů, kalendářů nebo i kvalitní batohy a brašny Case Logic.

Společnost Gromnica

Velkoobchod Gromnica byl založen v roce 1997 a zaměřoval se na velkoobchodní prodej knih, kalendářů a diářů od předních evropských výrobců a nakladatelů. Náš sortiment dodáváme nejen do několika sítí knihkupectví, papírnictví, reklamních agentur, ale i jednotlivcům z řad soukromých klientů.

V roce 2003 jsme sortiment rozšířili o reklamní předměty. Samozřejmostí je branding veškerého dodávaného zboží s využitím mnoha moderních technologií. Díky našemu zaměření na firemní klienty jsme schopni poskytnout jedinečný přístup k řešení individuálních požadavků. Našim klientům nabízíme také výrobu kalendářů a diářů na zakázku, klademe důraz na originální řešení každého kalendáře a diáře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup