Ochranné brýle pro celodenní nošení

Vysoký komfort nošení, zvýšená ochranná funkce a moderní sportovní design brýlí uvex racer SP usnadňují jejich celodenní nošení.

 

Řada pracovních pozic vyžaduje neustálou ochranu zraku. Zejména u ochranných brýlí, které je nutno používat nepřetržitě dlouhou dobu je důležitý nejen stupeň ochrany zraku, ale i komfort nošení pro uživatele. Mezi ochranné brýle, které splňují tyto požadavky, určitě patří brýle uvex racer SP. Tyto brýle jsou bezpečné, robustní s velice sportovním designem. Jejich polykarbonátový zorník wrap-arond s výhledem do všech stran poskytuje neomezené vidění a prodloužená boční ochrana straniček zajišťuje optimální zakrytí v boční části. Nejvyšší optická třída umožňuje perfektní, neomezené vidění a dovoluje tak uživateli pracovat bezpečněji při zachování vysokého ochranného účinku. Měkká a flexibilní opěrka nosníku zabraňuje otlakům v citlivé části nosu a tvoří základ pro příjemný komfort nošení a dobrý posaz brýlí.

Uvex racer SP jsou velmi komfortní ochranné brýle určené pro nošení po celý den a jsou vhodné např. pro montážní nebo laboratorní práce. Se dvěma různými barevnými variantami zorníku a s polakováním uvex optidur 4C PLUS (dlouhodobě odolné proti zamlžení, odolné proti poškrábání, antistatické, se 100% ochranou proti UV záření) umožňují brýle uvex racer SP široké spektrum použití pro nejrůznější činnosti a jsou vhodné i pro práce venku. Pět různých barevných provedení straniček – mezi nimi módní barvy jako chladivě šedá, žlutá nebo olivová – podtrhují sportovní design ochranných brýlí a dělají z těchto brýlí uvex racer SP jedny z nejmódnějších ochranných brýlí na trhu. Vysoká kvalita výrobku vede k delší době používání a tím také k vyšší hospodárnosti. Vysoký komfort nošení zase umožňuje pracovníkům jejich dlouhodobé používání.

Dodavatelem ochranných pracovních brýlí uvex racer SP a kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek špičkové kvality v České republice je společnost UVEX Safety CZ, k.s. z Rychnova nad Kněžnou.

 

http://www.uvex-safety.cz/cz/aktuality/tiskove-zpravy/archiv-tiskovych-zprav/pm-20101012-uvex-racer-sp/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup