Oživte váš domov tapetou či samolepkou


Jednoduše vymalované bílé místnosti jsou velmi nudné. V módě už takto strohé stěny dávno nejsou, naopak se stále častěji objevují na stěnách tapety. V čistě bílé místnosti asi nepocítíte žádný příjemný dojem nebo náladu, protože bílá je dokonale neutrální barva. Toho se však ve většině interiérů chceme vyvarovat. Pocity z místností, ve kterých se právě nacházíme, jsou pro nás důležité, je tedy třeba je něčím podpořit. Proto se často používají barevně vymalované stěny nebo umělecké malby na zdech. Chce si to však rozmyslet včas, zda budete se stěnami chtít něco dělat, pokud možno dřív, než pokoj zařídíte věcmi a nábytkem. Jakmile už je interiér zařízený, dostane duši a promlouvá k nám podle záměru majitele.

Nábytek však není všechno, co do interiéru patří. Máte-li zdi místnosti stále holé a čistě bílé, stále k dokonalosti něco schází. Může to být barva, malba, tapeta, obraz nebo také samolepící dekorace na stěnu. Možná se vám to nezdá, ale tapety jsou opět v módě, pryč se všedností bílých stěn, roztančete váš domov v rytmu barevných tapet.

Tapety se vyrábí v mnoha různých provedeních, z různých materiálů, ale vždy v zářivých barvách a s veselými motivy. Jejich využití je prakticky neomezené, můžete mít tapety na stěně v obývacím pokoji stejně dobře jako v dětském pokoji, pracovně nebo na chodbě. Speciálním typem tapet jsou fototapety, jsou to obrazové tapety nesoucí estetický vzor nějaké krajiny, vašeho oblíbeného města, automobilu, zkrátka všeho, co lze vyfotografovat.

Fototapety se obvykle skládají z jedné nebo několika částí, které na sebe přesně navazují a vytváří tak kompletní obraz. Obrazové tapety jsou obzvlášť vhodné do obývacích pokojů místo obrazu a také do dětského pokoje, kde nesou obrázek oblíbeného kresleného hrdiny z pohádek nebo jiný motiv vhodný pro vaše ratolesti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tags: , , , , , , , , , ,