Správa nemovitostí Praha vám ulehčí život


Už vás nebaví neustále se zabývat administrativními i technickými záležitostmi u vší nemovitosti? Každý majitel objektu má mnoho povinností a starostí. Těch se ale můžete částečně zbavit a přenechat je někomu povolanějšímu. Správa nemovitostí Praha 5 zajistí, abyste měli více volného času a netrávili dny běháním po úřadech. Pokud máte obavy, abyste na něco nezapomněli, a nejste si jisti, zda máte vše v pořádku podle předpisů, je přenechání správcování odborné firmě krokem prospěšným pro všechny zúčastněné.

Zbavte se starostí s papírováním

Správa nemovitostí Praha zahrnuje správu a údržbu nemovitostí v administrativní i technické oblasti. Hlavním cílem je mít v pořádku papírování, účty, daně a zabránit havarijním stavům, neplánovaným výdajům, minimalizovat náklady za provoz a ušetřit čas strávený nad papíry.

Nepopulární administrativa

Zkušená správa nemovitostí Praha 13 spolupracuje dlouhodobě s odborníky z potřebných oblastí. Zbaví vás zákonné odpovědnosti za stav objektu, nepopulární administrativy a ušetří čas a starosti. Máte jako majitel domu garantováno správné vedení finančních dokladů, zaručeny pravidelné technické prohlídky a k dispozici záznamy z kontroly. Každý zákazník může mít služby nastaveny trochu jinak, podle konkrétní situace.

Dohled nad technickým stavem budovy

Zkušený správce ze správy nemovitostí Stodůlky dohlíží na nemovitost, kontroluje pravidelně její stav, hlídá dodržování všech potřebných termínů revizí a konzultuje plánované změny, opravy a rekonstrukce. Správa domů se týká objektů se soukromými vlastníky, domů ve vlastnictví bytových družstev, ale i nebytových objektů se soukromými vlastníky. Běžnou součástí služeb správy nemovitostí Praha je také poskytování podnájmu v pronajatých objektech a provoz penzionů a ubytoven.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tags: , , ,