Sauny a vířivky jsou hitem dnešní doby


Velmi oblíbené jsou v dnešní době sauny, kabiny s párou a vířivé vany. Už nejsou pouze doménou wellness center, ale hodně lidí si je pořizuje domů. Na výběr je z různých typů, podob a velikostí, takže není nutností mít zrovna obrovský dům, aby se vám do něj toto zařízení pro relaxaci vešlo. Umístění je možné jak do interiéru, tak i do exteriéru, třeba na terasu. Vyrábějí se i šikovné saunovací domky na zahradu. Moderní výrobky mají líbivý design, mnoho funkcí a vyrobeny jsou z kvalitních materiálů. Dnešní doba je plná stresu a nemocí. Dopřejme si doma relaxační chvilku a pohodlí Pořízení infrasauny či vířivky může být dobrou cestou k lepší psychice i zdraví.

Intenzivní masáž v americké vířivce

Inovativní způsoby masáží spolu s ergonomickou stavbou amerických vířivek přináší dokonalou masáž, uvolnění a odpočinek. Mnoho modelů je typických nízkou spotřebou elektrické energie a vody. Voda zůstává čistá i bez přídavku chemikálií a provozní náklady jsou minimální. Investovat do kvality se vyplatí. Vířivky poskytují uvolnění ztuhlých a unavených svalů, hloubkovou masáž celého těla, pomáhají při bolestech kloubů a zad. Vhodné jsou pro lidi každého věku a ocení je celá rodina. Pozvání do sauny či americké vířivé vany ocení i vaši přátelé.

Saunování pro každého

Oblíbené pro svůj velký efekt jsou parní kabiny. Jiným názvem jde o hammam neboli tureckou parní lázeň. Tento parní box se vejde téměř kamkoliv. Je skvělý pro uvolnění těla i dýchací ch cest, dalším využitím je i aromaterapie. Kabiny se dodávají i na míru, podobně jako sauny na klíč. Dalším oblíbencem jsou infrasauny. Jedná se o infrakabiny produkující infračervené záření. Toto saunování je účinné a zároveň šetrné, vhodné i pro mnoho lidí, kterým jsou klasické finské sauny zapovězeny. Další možností jsou kombinované sauny. Ty v sobě spojují obě možnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tags: , , , ,