Ultrazvukové čističky pro profesionály i do domácností


Už jste slyšeli o čištění pomocí ultrazvuku? Pravděpodobně ano, a to možná většinou v souvislosti s čištěním šperků, odstraňováním zubního kamene nebo čištění chirurgických nástrojů. Využití je ale mnohem pestřejší. Ultrazvuk je mechanickým vlněním s určitou frekvencí. Ultrazvukové čističky využívají tyto frekvence pro důmyslné čištění povrchu různých předmětů. Změnou ultrazvukové energie na tepelnou se povrch zahřívá. Jelikož povrch věci a nečistoty, které na ní ulpěly, mají rozdílné vlastnosti a teplotu, umožní to čistícímu činitel dostat se mezi ně a mechanicky je odstranit. Princip ultrazvukového čištění je fyzikálně-chemický, geniální a vlastně úplně jednoduchý. Povrchové nečistoty se od předmětu oddělí a ten je zase krásně čistý, jako nový.

S jakými nečistotami si ultrazvuk poradí?

K nejlepším na trhu patří ultrazvuková čistička ultrasonic. Je dostupná nejen profesionálům, ale i laikům. Využití je totiž nejen v průmyslu nebo lékařství, ale i v běžných domácnostech. Ultrazvuk umožní bez námahy a velmi rychle navrátit věcem jejich krásu a funkčnost. Ultrazvukové čističky si poradí s mastnotou, špínou, prachem, oleji, biologickými nečistotami, leštidly nebo otisky prstů. Výborné jsou pro tvarově složité předměty, které se jinými metodami uvádějí do pořádku jen velmi složitě a zdlouhavě.

Technické vychytávky pro snadnější život

V e-shopu Puhy.cz najdeme různé technické vychytávky pro usnadnění práce i běžného života. K těm patří kromě ultrazvukové čističky ultrasonic například GSM zásuvka s jednoduchým nastavením, která má bohaté využití i v domácnosti. O co se jedná? Zapojíte daný přístroj a můžete jej ovládat mobilem. Využít se dá pro alarmy, hlídání dveří, topení, světla, zavlažování a další funkce. GSM ovládání a měření je moderním způsobem, jak mít spotřebiče pod kontrolou.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Tags: , , , ,