Rehabilitační a tréninkové centrum Redpoint využívá aparát Redcord


Rehabilitační a tréninkové centrum Redpoint využívá aparát Redcord

Pokud vás trápí pohybový aparát, vsaďte na unikátní léčebnou a tréninkovou metodu Neurac. Dostane se vám jí v rehabilitačním a tréninkovém centru Redpoint – nestátním zdravotnickém zařízení, které se specializuje na rehabilitaci poruch pohybového aparátu, kondiční trénink a systematické vzdělávání fyzioterapeutů, lékařů a trenérů v metodě Neurac.

Redpoint Hradec Králové je zde pro širokou klientelu

Zakladatelka rehabilitačního tréninkového a vzdělávacího centra v Hradci Králové, Mgr. Alice Hamáčková, která vede tým tamních fyzioterapeutů, se již v letech 2005 až 2011 starala o ligový tým Bohemians 1905. V současné době stále intenzivně spolupracuje s atletickou tréninkovou skupinou „Rychlý holky“. Fyzioterapii a individuální tréninkový přístup poskytuje i dalším vrcholovým sportovcům. Rovněž systematicky vyučuje Redcord výukový program a účastní se kongresů a konferencí v oblasti sportu a fyzioterapie.

Měli byste vědět, že Redpoint Hradec Králové může být tím pravým zařízením, kde tamní fyzioterapeuti pomohou s vašimi bolístkami a neduhy i vám, a to vůbec nemusíte patřit mezi VIP klienty – vrcholové sportovce.