S výměnou autoskla jedině do profesionálního servisu

Potřebujete vyměnit čelní, boční nebo zadní sklo u svého vozu? Stali jste se obětí dopravní nehody, vandalismu nebo nějaké jiné neočekávané události, která poškodila váš osobní automobil? Rozhodně se nepokoušejte o výměnu autoskla sami. I když máte s opravou automobilů zkušenosti, pro profesionální výměnu skel se vyplatí svěřit vůz specializovanému servisu.

Na výměnu autoskel se zaměřujeme společnost AUTOSKLO S.O.S. NON-STOP – autosklo Praha, která v této oblasti nabízí opravdu špičkové a expresní služby. Okna ve svém vozu budete mít vyměněná již do dvou hodin od jeho přistavení na některou z provozoven. Pokud se ve vašem voze nachází atypické autosklo, které není skladem, bude výměna zajištěna do 48 hodin, samozřejmě však po předchozí domluvě s vámi.

Provozovny firmy AUTOSKLO S.O.S. NON-STOP naleznete v Praze 4 a v Praze 7. Jestliže nejste schopni dovézt svůj vůz do servisu, nevadí to. Můžete si totiž zajistit i jeho vyzvednutí na požadovaném místě, a to zcela zdarma.

Výměna čelního, bočního i zadního skla u vašeho vozu

Využijte více než osm let zkušeností profesionálních techniků, kteří zajišťují výměnu autoskel u osobních automobilů, autobusů i nákladních automobilů. Kvalitní autoskla jsou zárukou dobré viditelnosti z vozu. Perfektní práce navíc zajistí, že sklo bude perfektně těsnit a nikde nebude utíkat vzduch nebo pronikat vlhkost.

V AUTOSKLO S.O.S. NON-STOP se mimo jiné specializují také na čištění interiérů suchou a mokrou metodou nebo na čištění kožených interiérů v luxusních vozech. Používají zde kvalitní čistící prostředky, takže si můžete být jisti profesionalitou odvedené práce.

Pro zákazníky jsou navíc připraveny dárkové poukazy. Pokud tedy budete se službami servisu spokojeni, můžete využít tento poukaz jako dárek pro někoho ze svých blízkých. Každý si může užít pocit čistoty a svěžesti během jízdy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup