Kamerový systém pro lepší zabezpečení domu, prodejny i kanceláře


Kamerové systémy jsou stále vyhledávanější a instalují se k novostavbám i ke starším rodinným domům, do kancelářských budov, skladovacích prostor, areálů firem, do prodejen a provozoven i na soukromá parkoviště. Kamerový systém výrazně zlepší zabezpečení objektu a ochrání ho před případnými zloději a vandaly.

Jaký kamerový systém si vybrat?

Kamerový systém je základním zabezpečovacím prvkem. Můžete vybírat mezi analogovými, HD-TVI, HD-CVI, AHD nebo IP kamerovými systémy. Každý z nich přináší uživateli jiné výhody. Analogové kamery patří mezi nejstarší, nejrozšířenější a také nejlevnější zařízení v této oblasti. Navíc se snadno instalují a zapojit je tak zvládne i úplný laik.

Propracovanější řešení nabízí HD-TVI a HD-CVI technologie – jedná se o analogové kamery, ke kterým ale nemusíte chodit, když potřebujete něco nastavit. Snadno totiž nastavení pozměníte i vzdáleně. AHD kamery jsou analogové kamery s vysokým rozlišením.

Moderním řešením jsou v současnosti IP kamery. Tento kamerový systém je velmi pokročilý, jelikož je schopen monitorovat a nahrávat všude, kde je signál. IP kamerové systémy zahrnuje kompletní sestavy. Ty obsahují vše, co potřebujete. Čítají až osm kusů kamer, které můžete rozmístit kdekoliv v okolí objektu. Pořídíte zde i samostatné IP kamery nebo IP záznamová zařízení. U všech produktů jsou uvedeny podrobné informace, usnadňující výběr i koupi.

Kde kamerový systém zakoupit

Komplexní kamerové systémy, satelitní komplety, speciální outdoor kamery nebo alarmové systémy a detektory nabízí velkoobchod a maloobchod se zabezpečovací technikou Czeltroniks.cz. Zakoupíte zde také veškeré nezbytné příslušenství a materiál pro montáž techniky. Zboží si pohodlně objednáte ze svého domova. Vybírat můžete ze širokého sortimentu kvalitních kamer a kamerových systémů.