Luxusní povlečení nejen pod vánoční stromeček


Vybíráte si nové povlečení na své přikrývky a polštáře? Ložní prádlo je nedílnou součástí každé postele. Pokud chcete, aby vám dlouho vydrželo jako nové, vyplatí se vlastnit více sad povlečení a ty mezi sebou střídat. Postel byste měli převlékat přibližně jednou týdně. Vyhnete se nadměrnému opotřebení svého ložního prádla a bude se vám komfortněji spát.

Povlečení volte vždy v nejvyšší kvalitě

Bohatou nabídku kvalitního povlečení ve standardních i v atypických rozměrech, přehozů na postele, dek, ručníků, ubrusů či koupelnových předložek má pro své zákazníky připravenu obchod Luxpovleceni.cz. V jeho sortimentu si jistě vyberete, i pokud máte vysoké nároky na design povlečení a na kvalitu materiálu.

Pořídíte zde bavlněné, saténové, flanelové, damaškové nebo bambusové povlečení v těch nejmodernějších dekorech. Mezi zákazníky je oblíbené také moderní povlečení z mikrovlákna. Vybírejte mezi tmavými i světlými odstíny a své ložnici dodejte atmosféru, v níž se budete cítit spokojeně a ve které se vám bude každý večer příjemně usínat.

Na zimní měsíce je ideální volbou povlečení flanelové či damaškové, které navíc i zahřeje během chladnějších nocí. Damaškové povlečení patří mezi velmi luxusní povlečení, známé už z dob našich babiček.

Vylaďte svou ložnici do sebemenších detailů

Všechny prvky v ložnici by měly vzájemně dokonale ladit. Proto dávejte důraz i na výběr povlečení, prostěradla a přehozu na postel. Vše by mělo být v naprostém souladu s barvou stěn, podlahy, šatní skříně, komody i s dalším nábytkem. Pokud si nejste jisti provedením, volte raději neutrální odstíny, kterými nic nezkazíte.

Jaké vzory jsou na povlečení nyní trendy? Velké oblibě se těší jednobarevné povlečení i vzory jako třeba pruhy nebo puntíky. V létě dejte přednost pestrým květinovým vzorům a v zimě zase preferujte různé abstraktní motivy. Populární je rovněž oboustranné povlečení, které z každé strany nabízí jiný dekor. U něj máte stoprocentní záruku, že se jen tak neokouká.