Profesionální kalibrační a měřící technika


Kalibrační a měřící technika nachází využití v mnoha oborech. Pracují s ní nejen ve specializovaných laboratořích, ale také ve spoustě průmyslových odvětví. Všude tam, kde se dává velký důraz na kvalitu, je kalibrace nezbytnou součástí každodenních procesů. Jen malá chyba při měření může totiž mít velké dopady na výslednou kvalitu produktu, případně i na bezpečnost celého procesu.

Vyberte si špičkového dodavatele

Uvažujete nad koupí kalibrační techniky? Začněte spolupracovat se společností TH&L SYSTEMS, která se specializuje na dodávky těchto zařízení. Veškerá měřící technika vykazuje maximální přesnost a hodí se i do náročných oborů. Vybírat zde můžete z celé škály přístrojů a zařízení, která jsou schopna měřit elektrické i mechanické veličiny, tlak nebo teplotu. Na trhu tato profesionální měřící a kalibrační technika nachází rozmanité využití.

Co vše zahrnuje nabídka od TH&L SYSTEMS? Na webových stránkách společnosti naleznete přehledný katalog, zahrnující například vakuové pece, digitální multimetry a generátory, ruční elektronické teploměry, tlakové kalibrátory, termočlánky, datalogery či zapisovače teploty. V katalogu jsou uvedeny přesné technické informace a popisy k jednotlivým produktům, což vám výrazně usnadní jejich výběr.

Hardware i software na míru

Kromě specializovaných měřících přístrojů (označovaných též jako etalony) zde pořídíte i software a nezbytné příslušenství. Řešení se na míru přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Společnost nabízí komplexní řešení pro každého.

Zaměřují se zde také na záruční a pozáruční servis u zakoupených přístrojů a jsou vývojovým partnerem všech firem, jejichž produkty nabízejí. S využitím služeb společnosti TH&L SYSTEMS rozhodně nesáhnete vedle. Kromě dodávek přístrojů můžete vyzkoušet také odbornou poradenskou činnost, která je vhodná pro laiky i pokročilé uživatele.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup