Ochranné sítě proti holubům a jinému ptactvu


Neznám větší neřády, co se znečišťování budov týče, než jsou ptáci. Díky tomu že umí létat, se dostanou prakticky a rychle kamkoli a s nimi i jejich trus. Ten hlavně ve městech ale i jinde dělá starosti majitelům a údržbářům budov a to nejen z pohledu estetického, ale i z pohledu technického. Není nic hezkého dívat se na zašpiněné fasády budov od holubího nebo jiného ptactva trusu. Ten nejen že hyzdí fasády, trámy, balkony či střechy budov, ale svým chemickým složením ničí různé materiály.

Jenže jak na ně vyzrát? Mezi velmi účinné prvky proti náletům ptactva do míst kde nemají co dělat, jsou takzvané ochranné sítě. Pomocí těchto sítí se dá poměrně účinně zabránit vlétnutí ptáků do míst, kde nám záleží na tom, aby zůstaly plochy čisté. Aplikace ochranných sítě není drahou záležitostí (stále je to mnohem levnější než následné opravy poničených ploch budov) a jejich účinnost znatelná. Ochranné sítě jsou vyráběny z odolných materiálů a jejich životnost je úctyhodná. Tyto ochranné sítě však mohou mít jiné využití. Například instalací na balkony, terasy nebo verandy mohou zabránit pádu třebas domácích mazlíčků nebo i malých dětí. Rovněž na sportovištích naleznou své uplatnění, kde mohou zabránit vylétnutí sportovního náčiní mimo sportovní plochu.

Pokud uvažujete o instalaci ochranné sítě, pak vše přenechte profesionálům, protože montáž nemusí být vždy jednoduchá. Obraťte se například na firmu Pavel Koreček, která má mnohaleté zkušenosti s instalacemi ochranných hrotových systémů, ale i ochranných sítí proti holubům a jinému ptactvu. Správné montáž zajistí 100% účinnou ochranu vašeho majetku či zdraví.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup