Hnízdečka pro miminka – fenomén dnešní doby

Pryč jsou ty časy, kdy se miminko zavinulo do zavinovačky a v ní pohodlně vyrostlo až do batolecího věku, kdy byla zavinovačka jednoduše malá.

V současné době existuje spousty vychytávek pro maminky s kojenci. Zde je na místě zmínit jednu novinku, která se objevila v posledních letech na trhu a to hnízdečko pro miminko. Hnízdečko je něco mezi postýlkou a zavinovačkou zároveň. Miminko v něm pohodlně leží a může cítit jisté obejmutí tak, jako bylo zvyklé v děloze maminky. Hnízdečko pro miminko na rozdíl od zavinovačky poslouží miminku i v pozdějším věku, kdy má tendenci se již přetáčet na bok a mohlo by dojít k úrazu v případě přepadnutí například přes hranu podložky. Zde jsou na místě mantinely, které zabrání přepadnutí. Hnízdečko je možné přemísťovat dle potřeby všude tam, kde chcete, aby bylo miminko a vy měli na něj pořád patřičný dohled.

V současné době není problém na trhu sehnat hnízdečka pro miminka. Zde se vyplatí sáhnout po kvalitním výrobku, který je vyroben z atestovaných materiálů a máte u něj jistotu, že miminko nebude ohroženo zdravotně závadným nekvalitním materiálem.

ByLuci.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup