Mantinely do dětské postýlky

Patříte mezi rodiče, kteří dbají na maximální pohodlí a bezpečnost svého miminka? Pak jste určitě slyšeli o takzvaných mantinelů do dětské postýlky. Pokud ne, pak vězte, že se jedná jak o bezpečností prvek, tak i o perfektní dekorační doplněk do postýlky vašeho miminka. Mantinely do dětské postýlky zabraňují tomu, aby vaše dítko prostrčilo ruku nebo nohu skrze bok postýlky a přivodilo si tak možné poranění jako například odřeninu na nebo třeba vykloubení.

Mantinely do dětské postýlky se jednoduše aplikují. Většinou stačí umístit do postýlky a přivázat provázky. Pokud seženete i kvalitní copánkový mantinel, pak ten stačí jen umístit.

V současné době se na trhu vyskytuje spoustu mantinelů do postýlek. Stačí si jen vybrat a to od klasických mantinelů, přes polštářkové, copánkové až ke zvířátkovým. Pamatujte, že nejen bezpečnost, ale i kvalitní materiál je to, co byste měli miminku poskytnout. Určitě se vyvarujte nekvalitním výrobkům z východu. Dejte přednost klasické ruční výrobě například z dílny Luci a uvidíte, že budete maximálně spokojeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup