Kvalitní matrace je pro zdravý spánek nevyhnutná

Věděli jste, že prospíme až třetinu svého života? Studie dokazují, že v součtu stráví průměrný člověk spánkem až 25 let! Spánek je pro nás jednou z nejdůležitějších „činností“ a i když při ní prakticky nic neděláme, paradoxně se nejvíc podílí na našem zdraví. Začít je potřeba již v raném věku, to znamená, že od mala by v našich postelích měla být matrace, která dodá tělu oporu a postará se o správný odpočinek. Začít můžete rozměrem 90 x 200, ale mnohem víc pohodlí vám poskytne o něco větší matrace 140 x 200. Na trhu je k výběru nepřeberné množství, které přináší prakticky neomezený výběr jak v provedení, tak v jednotlivých cenových relacích.

Matrace 160 x 200, na co vsadit?

Pokud preferujete rozměr matrace 160 x 200, která díky nosnosti až 160 kg skýtá velkorysý prostor i pro dva skromnější uživatele, řiďte se především svými požadavky. Naprostá většina matrací je oboustranná, přičemž strany se liší svou tvrdostí. Proto by měl výběr matrace odpovídat především zdravotním dispozicím uživatele.

Matrace 140x200 Medline Duo

Matrace 180 x 200, nejlepší parťák do manželské postele

Sdílíte postel se svojí polovičkou? V takovém případě je přímo nevyhnutné vybírat pečlivě a dopřát si dostatek prostoru a pohodlí. Tady se u matrace nevyplatí příliš šetřit, protože spánkovou deprivací člověk ztratí mnohem více než pár tisícovek. Jádru matrace 180 x 200 je věnovaná speciální péče, aby byla odolná a zároveň přinášela dostatečné pohodlí. K jejich výrobě jsou používány nejrůznější druhy vysoce kvalitních pěn pro dokonalé rozložení váhy těla a také se zajištěním optimální cirkulace vzduchu.

Pokud zvažujete nákup nové matrace, mějte na paměti, že tím investujete do vlastního zdraví. Vybírejte pečlivě a s ohledem na to, že matrace vám bude sloužit osm až deset let. A ještě jedna rada na závěr – pokud chcete svému tělu dopřát opravdu kvalitní noční odpočinek, ohlížejte se po matraci s nosností nad 120 kg.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup