Reklamní předměty opět útočí! Jak se neztrapnit a čím zabodovat

Firemní večírky, obchodní večeře, společenské události s obchodními partnery i zaměstnanci. Pravidelný kolorit spojený s blížícím se koncem kalendářního roku představuje hlavní sezónu pro reklamní předměty. Ne vždy však mají marketéři při jejich výběru šťastnou ruku.

Toaletní papír s firemním potiskem ani ze srandy

Věkové kategorii 15+ to možná bude připadat vtipné a originální, obchodní partner, případně zaměstnanec si však jistě budou klepat na čelo. Reklamní předmět tohoto ražení nejenže nesplní kýžený efekt, ale jeho dvojsmyslnost může vyvolat nechtěné zamyšlení se obdarovaných nad tím, co tím chtěl dárce vlastně říct. O něco menším nesmyslem, ovšem pořád nesmyslem, je kaleidoskop, v kterého útrobách najdete značku firmy v nejrůznějším podání. Tyto infantilní vychytávky opravdu vezměte radši obloukem.

Propiska gelová MIRA GEL stříbrná

Buďte praktičtí, chutnejte, nebo mějte „volty“

Protože reklamní předměty zažívají už několik let ohromný boom, není problém najít to správné řešení. A nemusí vždy nevyhnutně korespondovat s vaším podnikáním, každopádně by však mělo mít ducha a myšlenku. V dnešní době se hraje zejména na originalitu a praktičnost, takže pokud zvolíte třeba designový měřič tlaku v pneumatikách, budete originální. V případně alkoholtesteru kastlíkového rozměru zase praktičtí. Oboje se počítá a můžete se spolehnout, že tenhle prezent uvidí víc než jeden pár očí. Pokud hledáte levnější řešení, vsaďte na chutnou čokoládu, voňavé koření, případně kapesní placatici něčeho ostřejšího.

Dárky pro náročné, které bude závidět i konkurence

Pokud nemusíte obracet každou korunu a budget na propagaci není nijak omezený, sáhněte po skutečných originálech. Máte obchodní partnery případně tým lidí, kterému chcete vyjádřit svůj vděk za to, že jste projekt stihli včas? Kupte jim krásné stylové a drahé hodinky, na kterých se decentně podepíšete logem firmy. Výhodou takového dárku je, že se dá skvěle zacílit jak na ženy, tak na muže.

I při výběru reklamních předmětů platí, že méně je někdy více. Myslete na to, když budete vybírat dárky pro vaše kolegy a partnery.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup